ANINDA TEKLİF AL

Sizin İçin - Müşteri Yorumları


 

  Özay Özyurt diyorki;

"Yıllardır müdürü olduğum AVM’nin sigortasını kendilerine yaptırırım. Bugün yine bir hasarım oldu ve iletişim numarası için girdim bu yorumları okudum ve ben de yorum yapmak istedim. Hasar anında benimle birlikte anında müdahale eden ve işini takip eden bir kurum daha nice yıllarca çalışmayı düşündüğüm ve rahatlıkla referans olacağım bir ekip diyebilirim gönül rahatlığı ile."

Date: 10.05.2016  PM: 13:04

 

  Celal Çalı diyorki;

"Fiyatlandırma on numara takip inanılmaz profesyonel. Teknolojiyi hakkını vererek kullanan güler yüzlü insanlara selam olsun.."

Date: 01.05.2016  PM: 16:51

 

  Abdullah Munaz diyorki;

"Gerek bana yasıttıkları enerjileri gerek her konuda yardımcı olmaları ile aileden biri gibiyim sanki. 73 yaşındayım ve 50 seneden beri arabam var bu müddet zarfında hep sigortacılar ile muhattap oldum ama Vega Sigora’daki gibi ilişkilerim asla olmadı."

Date: 30.04.2016  PM: 14:45

 

  Talip Yılmaz diyorki;

"Öncelikle Merhaba,

Yaklaşık 10 ay önce aracımı sigorta yaptırmak için çeşitli acentelere başvurdum lakin istediğim hizmeti alamadım ta ki Vega Sigorta ile tanışana dek. İşlerimi hızlı ve fiyatı istediğim gibi oldu. Teşekkür ederim herkese tavsiye ederim."

.

Date: 25.04.2016  PM: 14:48

 

Muzaffer Topçu diyorki;

“İş yerimizi her sabah güvenle açmamızı ve güvenle kapatmamızı sağladığınız için teşekkür ederiz.

Date: 23.04.2016  PM: 16:47

 

 

Ali Savut diyorki;

Sevgili Vega Sigorta Çalışanları ,

Yardımseverliğiniz ve öncelikle insana verdiğiniz değer ve olaya anında müdahale etmeniz ile bize verdiğiniz güven için teşekkür ederiz.

Date: 18.04.2016  PM: 14:02

 

 

Serdar Köksal diyorki;

Istanbul da yaşıyorum 3 adet şirket aracı, işyeri ve konut poliçelerimiz mevcut tüm sigorta işlemlerini Vega Sigorta ile çözüyorum. Gerek hizmet, gerekse hasar anında hep yanımızdalar.Tüm ekibe teşekkür ediyorum.

 

Date: 11.03.2016  PM: 18:23

 

  Emre Tuzcu diyorki;

"2005 yılından bu yana araç ve konut sigortalarımı vega sigorta aracılığı ile yaptırıyorum.Müşteri temsilcileri tüm ihtiyaçlarıma çok hızlı ve profesyonel bir şekilde hizmet veriyor.Almış olduğum tüm sigorta hizmetlerinden çok memnunum.Tüm eşimi, dostumu vega sigortaya yönlendiriyorum.Vega sigorta sayesinde sigorta firmalarına bakış açım değişti bunun için vega sigortaya teşekkür eder başarılarının ve hizmetlerinin devamını dilerim."

Date: 19.02.2016  PM: 10:41

 

 

Melisa Yapan diyorki;

“Merhabalar yaklaşık 3 senedir Vega Sigorta ailesinin konut ve sağlık sigortasından faydalanıyorum. Bu sürede en çok bu sene sigortadan faydalanma ihtiyacım ortaya çıktı. Başlarda biraz sorun yaşadım ancak sonrasında Vega sigorta temsilcilerinden Hatice Hanım devreye girerek normal şartlarda minimum 1 ayda yapılacak işlemleri 10 gün gibi kısa bir sürede yaparak hem mağduriyetimi giderdi hemde  yakın ilgisi ve alakası ile gönlümü kazanmayı sağladı. Hemde benim bitmek bilmez sorularıma sabırla yanıt vererek beni her aşamada detaylı bir şekilde bilgilendirdi. Hatice Hanımın yakın ilgisi sayesinde Vega Sigorta ailesine olan kırgınlıklarım geçti. Vega Sigorta Çalışanlarına ve özellikle Hatice Hanıma çok teşekkür ediyorum.”

 
 Date: 18.02.2016  PM: 14:23