ANINDA TEKLİF AL

Kurumsal - Hakkımızda


Vega Sigorta Kimdir?
 
2001 yılından bu yana 18 yılı aşkındır tecrübeli, dinamik kadrosuyla, sürekli teknolojik alt yapısını yenileyerek son 12 senedir de profesyonel çağrı merkezinden müşterilerine ulaşarak 120.000’i aşkın poliçeye imza atarak Vega Sigorta, öncelikli ilkesi dürüstlük, şeffaflık ve yüksek müşteri memnuniyeti olduğu için yenileme oranında %80’e yakın başarı yakalamıştır. VEGA Sigorta 2017 yılında gene Türkiye Sigorta birincisi olarak başarısına devam ediyor. Tüm Türkiye genelinde 81 ilimizde çifçisinden memuruna, öğretmeninden emeklisine kadar her meslek grubundan insanlara sigorta bilincini aşılayarak toplam 14.000.000m2’yi güvence altına almıştır ve özelikle yangın branşında uzmanlaşmış profesyonel teknik personel ekibiyle hizmet veren Türkiye’nin en büyük sigorta şirketleri ile daha  önceden denenmemiş bir çok projeye imza atmış, her yıl verimlilik başta olmak üzere yangın branşında ödüllere layık görülen, toplamda yıllık 2.3 milyar TL’lik riski yöneten bir acenteyiz. 
 
Bir çok ilke imza atan Vega Grubu, günümüz insanının vakit yetersizliğinden yaptıramadığı hatta TV reklamları olmasa hiç aklına gelmeyecek olan konut sigortasını, bizler tarafından yapılan milyonlarca arama sayesinde haberdar olup bizlere ayırdıkları sadece 5 dakika ile tüm hayatları boyunca çalışıp oluşturdukları yaşam alanlarını güvence altına aldılar. 
 
Vega Grubu, sigorta alanında konut sigortasıyla başlayan başarı öyküsüne müşterilerinin her türlü sigorta ihtiyaçlarını karşılayabilmek için diğer alanlarda da yakalamayı hedefliyor. Çalıştığımız Türkiye’nin en büyük sigorta şirketleri sayesinde o yıl hangisi sizler için daha uygun fiyata daha yüksek güvenceli ise seçilip sizleri yönlendirmesini gerçekleştiriyoruz. Hasar durumunda en hızlı en kapsamlı olan şirketler ile çalışıyor olmamız sizlerle uzun yıllar uyum içersinde çalışmamızın neticesidir.
 
VEGA Sigorta olarak uzmanlık alanımız; sigorta konusunda eğitimli, uzman satış ekibiyle ve sürekli kendini yenileyen teknolojik alt yapısıyla çağrı merkezimiz üzerinden hizmet vermektir. Bizi diğer profesyonel çağrı merkezlerinden ayıran en temel farkımız piyasanın ihtiyacı olan hizmetleri projelendirip kendi yarattığımız pazara rakipsiz girmek ve takipçilerimize de yeni iş sahası açmak. 
Bugünün ve yarının rekabet koşulları göz önüne alındığında; "Kurumsal Entegrasyon’u" sağlayan, birden fazla sektörde tecrübe kazanmış, marka kültürünü yaratan ve yansıtabilen çağrı merkezlerinin öne çıkacağı kaçınılmazdır.
VEGA Sigorta, bu özelliklerin yanı sıra; yaratıcı, pazar eğilimlerini izleyen, yöntem ve organizasyon geliştiren yapısı ile "Müşteri İlişkileri Yönetim Merkezi" misyonu ile "Çağrı Merkezi" olarak "Sigorta" sektöründe hizmet vermektedir.
 
 
Vega sigorta olarak sektöründe bir çok birinciliğimiz bulunmaktadır ve 2015 Türkiye Sigorta birincisi yine VEGA Sigorta oldu...! 
  • Konut sigortası üretimi Türkiye Birinciliği,
  • Prim üretimi istanbul birinciliği,
  • Türkiye sigorta birinciliği,
  • Ödüller için tıklayınız...
 
 
 
Herkesin bildiği gibi ihtiyaç duyulduğunda sahip olamayacağımız "TEK ŞEY SİGORTAMIZDIR" keşke sözü yerine iyi ki dememiz ve pişmanlık duymamamız için tüm sahip olduğumuz değerleri sigortalayalım.
Kazasız günler dileriz...