ANINDA TEKLİF AL

Bireysel - Sağlık


• 3S Sağlık Sistemi

• 3S Damla Sağlık Sigortası

• Çözüm Sağlık sigortası

• FAP Sağlık Sigortası

• Acil Vakalar Sağlık Sigortası

• Tehlikeli Hastalıklar Sigortası

• Fark Yok Sigortası

 

***** Fiyat teklifi için (0212) 573 0 111 *****

Sağlık Sigortaları - 3S Sistemi

Sağlığınız Teminatımızdır!

MAPFRE GENEL SİGORTA, uluslararası sağlık sigortacılığı uzmanlığı ile “insan” ve “yaşam kalitesi” temelli örnek sağlık sigortacılığı sistemiyle yanınızda.

MAPFRE GENEL SİGORTA, 3S Sağlık Sistemi ile her türlü bütçeye, her ihtiyaca cevap verebilecek geniş bir teminat yapısına sahip. Kullanım kolaylıkları ile bir yandan sizlerin memnuniyetini hedeflerken, sağlık sorunlarınız nedeniyle yaşayabileceğiniz ekonomik endişeleri de ortadan kaldırıyor.

3S ürünümüzde; yurt içinde ve yurt dışında geçerli “Limitli, Limitsiz Yatarak ve Ayakta Tedavi Teminatları, Alternatif Anlaşmalı Kuruluş Ağlarına Sahip Planlar, Muafiyetli Planlar ve Alternatif Teminatlı Planlar”dan oluşan 150'den fazla seçenek bulunuyor.

 

Sağlık Sigortaları - 3S Damla

Yaşam Boyu Sağlık Kaliteniz için 3S DAMLA

3S DAMLA Sağlık Sigorta Poliçesi SGK kapsamında çalışanlar, emekliler ve onların bakmakla yükümlü oldukları kişileri teminat altına alır. 3S DAMLA ürününe çok ekonomik prim ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz.

SGK Kapsamındaki tüm yatarak ve ayakta tedavilerinizde sadece SGK katılım payı ödeyerek, nitelikli birçok sağlık hizmeti için, bağlı bulunduğunuz ildeki anlaşmalı kurumlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Avantajlarınız;

•    Medikal İşlem Merkezimize 0212 334 62 62 numaralı telefondan 7 gün 24 saat ulaşabilir, Medikal İşlem Merkezimizde görev yapan, hekim ve uzman kişilerden 7/24 medikal bilgi ve her türlü tıbbi danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

•    SGK Kapsamında bulunmayan tedavilerden indirimli faydalanabilirsiniz.

•    Poliçe kapsamında geçerli il dışında başınıza gelebilecek ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından belirtilen acil durumlarda ise; herhangi bir anlaşmalı kurum kısıtlaması olmaksızın poliçe limitleriniz dahilinde, teminatlarınızdan yararlanabilirsiniz.

•    Tüm acil durumlarınız için S.O.S. Ambulans’ı arayarak ücretsiz ambulans hizmetinden faydalanabilirsiniz.

* İlaç kullanımları poliçe kapsamına dahil değildir.

Sağlık Sigorta Sistemimiz’e 3S DAMLA ürünümüzün ekonomik prim ödeme koşullarıyla hemen dahil olarak, bu ürüne özel olarak oluşturulan anlaşmalı kurumlarımızın Sağlık Bakanlığı ruhsatında tanımlı tüm branşlarında ve SGK anlaşması kapsamındaki kadrolu hekimlerin sunduğu nitelikli, kaliteli ve güvenilir hizmetlerini almaya başlayabilirsiniz.

 

Sağlık Sigortaları - Çözüm Sağlık Sigortası

Sağlık Sigortasında Ekonomik ve Kaliteli Çözüm!

MAPFRE GENEL SİGORTA, Çözüm Sağlık Sigortası, ekonomik nedenlerle sağlık sigortası yaptırmaktan çekinenlere bir çözüm oluşturmak amacıyla geliştirildi.

Sizlere Sağlık Sigortasından beklediğiniz yüksek kalitede sağlık hizmetini sunmak ve sizleri sağlık harcamalarının yol açacağı ek sıkıntıdan uzak tutmak amacıyla her zaman yanınızda. Teminat yapısı ve özel şartlarındaki değişikliklerle hem kaliteli hem de ekonomik bir seçenek olan Çözüm Sağlık Sigortası ile MAPFRE GENEL SİGORTA, herkesin sağlık güvencesine sahip olmasını hedefliyor.

 

Sağlık Sigortaları - Ferdi Aile Poliçesi

Her Şey Siz ve Aileniz İçin!

MAPFRE GENEL SİGORTA, FAP Sağlık Sigortası ile sizlere yurtiçinde ve yurtdışında geçerli farklı sağlık teminatı seçenekleri sunuyor.

FAP Sağlık Sigortası’nda tümüyle ihtiyacınıza göre; Yatarak Tedavi Teminatında muafiyetli/muafiyetsiz, yurtiçinde veya tüm dünyada geçerli gibi farklı plan alternatiflerinden dilediğinizi seçebilmektesiniz. Ayrıca Ayakta Tedavi Teminatında yıllık kullanım limitleri yerine adetleri ile sigorta sisteminde bir alternatif yaratıyor. 

FAP poliçesinde, seçiminize göre belirleyebileceğiniz iki ayrı işlem merkezimizden biri, sizlere 7 gün, 24 saat boyunca; anında acil yardım, tıbbi danışmanlık ve provizyon gibi hizmetleri size sunuyor. 

 

Sağlık Sigortaları - Acil Vakalar Sigortası

Ani ve Beklenmedik Durumlarda AVS ile Güvendesiniz!

MAPFRE GENEL SİGORTA Acil Vakalar Sağlık Sigortası (AVS) ürünümüzle, sizleri küçük bir maliyetle, büyük tehlikelerden korumayı amaçladık…

Acil Vakalar Sağlık Sigortası ile hiç beklenmedik anlarda karşınıza çıkabilecek, Dünya Sağlık Örgütü tarafından acil durum olarak tanımlanan hastalık ve/veya kaza halinde, ambulans hizmeti sağlıyor ve tedavinizi güvence altına alıyoruz. 

MAPFRE GENEL SİGORTA Acil Vakalar Sigorta teminatımız, acil durum ile ilgili hayati tehlikeyi atlatmanız (stabil hale gelmeniz) için gerekli olan tedavi giderlerini karşılayan, müdahalenin yerinde ve zamanında yapılması imkânını sağlayan bir sigorta poliçesidir. 

En zor anlarda, sizin için işleri kolaylaştırır ve sağlığınızla ilgili risklerin anında ortadan kaldırılmasını sağlayarak sizleri daha büyük tehlikelere karşı korur. 

Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından tanımlanmış olan ve ACİL DURUM olarak değerlendirilen haller: 

1 ) Suda boğulma,

2 ) Trafik kazası,

3 ) Terör, Sabotaj, Kurşunlama, Bıçaklama, Kavga, v.b.

4 ) Tecavüz,

5 ) Yüksekten düşme,

6 ) Ciddi iş kazaları, uzuv kopmaları,

7 ) Elektrik çarpması,

8 ) Donma, soğuk çarpması,

9 ) Isı çarpması,

10 ) Ciddi yanıklar,

11 ) Ciddi göz yaralanmaları,

12 ) Zehirlenmeler,

13 ) Anafilaktik şok,

14 ) Omurga ve alt - üst ekstremite kırıkları

15 ) Kalp krizi, hipertansiyon krizleri,

16 ) Akut solunum problemleri,

17 ) Şuur kaybına neden olan her türlü organik kusur,

18 ) Ani felçler,

19 ) Ciddi genel durum bozukluğu,

20 ) Yüksek ateş (39.5 °C ve üzeri),

21 ) Diabetik ve üremik koma,

22 ) Genel durum bozukluğunun eşlik ettiği dializ hastalığı,

23 ) Akut batın,

24 ) Akut masif kanamalar,

25 ) Menenjit, (beyni saran zarların iltihabıdır),

26 ) Renal kolik.

 

Sağlık Sigortaları - Tehlikeli Hastalıklar Sigortası

Hastalıkta, Sağlıkta Yanınızdayız!

Hastalığın ne zaman ortaya çıkacağı ve kimin başına geleceğini bilmek mümkün değil. Bu noktadan yola çıkarak MAPFRE GENEL SİGORTA olarak Tehlikeli Hastalıklar Sigortası ürününü geliştirdik. 

Hastalıklar teşhislerinden itibaren sırtımıza yükledikleri maddi ve manevi zorluklar nedeniyle hayatımızı altüst eder. Hatta çoğu kez bizleri, hastalığın kendisinden daha çok yorar. Hasta ve yakınları böyle durumlarda, kendilerini yapayalnız ve çaresiz hissederler, zorluklar ve hastalıkla baş edebilmek için güçlü bir desteğe ihtiyaç duyarlar. MAPFRE GENEL SİGORTA olarak, Tehlikeli Hastalıklar Sigortası ile bu gibi hastalık durumlarında karşınıza çıkan zorluklarla mücadelenizde size destek vermek ve yüklerinizi hafifletmeyi amaçlıyoruz.. 

Ayrıca, bu durumlar için oluşturduğumuz tıbbi danışmanlık çağrı merkezimiz, deneyimli doktor ve hemşirelerden oluşan tıbbi ekibiyle, sizlere 7 gün, 24 saat hizmet verir; organizasyon, bilgilendirme ve yönlendirme yaparak sizlere her konuda manevi destek sağlar. 

Sigortamız bünyesinde değerlendirdiğimiz tehlikeli hastalıkları şunlardır: 

•    Myokard İnfarktüsü (Kalp Krizi)

•    Kanser

•    Kroner By-Pass

•    Böbrek Yetmezliği

•    İnme

•    Kalp Kapakçığı Değiştirilmesi

•    Organ Nakilleri

•    Paralizi

•    Körlük

•    İşitme Kaybı

•    Multiple Skleroz

•    Önemli Yanıklar

•    Motor Nöron Hastalığı

•    Aort Hastalıkları Cerrahisi

Bu riskleri hayatınız parçası olarak görüyorsanız ve 20-55 yaşları arasındaysanız siz de Tehlikeli Hastalıklar Sigortası sahibi olabilirsiniz.